„Acordul vecinilor” | BANCIU – Detectiv Animat

    0
    60

    Primul episod din serialul polițist „BANCIU – Detectiv Animat”, realizat cu sprijinul lui Alexandru Munteanu.


    Sponsor principal
    The Barber (Calea Republicii 9, Bacău)
    / 330594827548004


    Credits
    Banciu – Alexandru Banciu | / alexandru.banciu
    Viviana – Geo Doba | / geocast
    Burgraf – Sorin Pârcălab | / sorin_parcalab
    Deținut 1337 – Costel Bojog | / costelica12
    Cornelia – Maria Popovici | / miss.mariapopovici
    Șeful Poliției – Viorel Dragu | / vio.dragu
    prof. Dalea – Paul Alexandru | / @paulmakesmusic
    Mirela Dalea – Larisa Alexandru | / larisa_alexandru_
    Hoțul de murături – Oana Predescu | / oana.predescu.1
    Voce radio – Alexandru Ioniță | / notalexionita
    Cleo Popesco – Geo Doba | / geo.doba
    Edi – Paul Alexandru


    Animație
    Adrian Cârciova aka Fose Cartoons | / fose_cartoons
    Mădălin Dragnea aka mad.animator | / mad.animator
    Ana Dobrescu | https://anacatalina.myportfolio.com/
    Toma Alexandru | / micultoma


    Grafică
    Octav Ungureanu | / smokingcoolcat
    Daniel Strugariu | / daniel.strugariu
    Toma Alexandru


    Sound design și Mastering
    Alin Teodorescu | / alinteo


    Restul
    Toma Alexandru

    Tricouri, căni, notebooks pentru desen și albume cu comics în shopul Ceva Mărunt!

    Home 1

    Lasă un răspuns